• Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE

Drukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE

Model HD II Online to nowa odsłona niezwykle trwałej i szybkiej drukarki fiskalnej do zadań specjalnych, najszybszej i wciąż jedynej na rynku z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. W tej wersji oferuje zewnętrzy niezależny wyświetlacz, który powala bardziej elastycznie zaaranżować przestrzeń w punkcie sprzedaży i na ladzie. Dostępne są dwie wersje wysokości wyświetlacza wolnostojącego 372 mm lub 632 mm. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta, sprawia że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży.


MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki dodatkowemu wewnętrznemu złączu USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi automatycznie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także przez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych.


MOC i SZYBKOŚĆ – Jeszcze mocniejszy procesor oraz dwa razy więcej pamięci RAM w stosunku do poprzedniego modelu, to szybszy wydruk. Drukarka pozwala na osiągnięcie prędkości wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolną grafikę i kody QR.


E-PARAGON READY - Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu, a możliwość całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego będzie dostępna po rehomologacji i aktualizacji wersji oprogramowania.

PARAMETRY

Współpraca z CRK: Tak

Łączność z CRK: LAN

Liczba towarów: 1 000 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarowych: Bez ograniczeń

Typ: stacjonarna

Przeznaczenie: Praca stacjonarna w dowolnym punkcie sprzedaży

Liczba kasjerów: Bez ograniczeń

Wersja apteczna: Nie

Rabaty/narzuty: Tak, do pozycji i do całego paragonu

Wersja bileterka: Nie

Opakowania: Bez ograniczeń

Nazwa towaru 60 znaków + 3 linie opisu towaru

MECHANIZM WYDRUKU

Rodzaj: Termiczny / wrzuć i pracuj. Prędkość wydruku 54 linie/sek, 20 cm/sek

Typ: CITIZEN CT-S601

Szerokość papieru: 57 mm lub 80 mm

Długość rolki: 100 m

Obcinacz papieru: Tak

KLAWIATURA

Rodzaj: Switchowa

Liczba klawiszy: 8 + wyłącznik zasilania

WYŚWIETLACZE

Klient: TFT 4,3”, High Color 480 x 272 pikseli, obrotowy, zintegrowany

Kasjer: Wspólny z wyświetlaczem klienta

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne: LAN, 1 x USB (B), 2 x RS232

Współpraca z urządzeniami: Komputer

Sterowanie szufladą: pasywna, 6-24V

ZASILANIE

Z sieci: 230V/24V, 2.1A

Awaryjne: 14V, 1.4Ah

WYMIARY

Szerokość / wysokość / głębokość: 178 / 350 / 190 mm

Waga: 4 kgDrukarka fiskalna Novitus HD II ONLINE

  • Producent: NOVITUS
  • Kod produktu: Novitus_HD II_ONLINE
  • Dostępność: W magazynie
  • 3 677,70zł

  • Bez podatku: 2 990,00zł