Kasa fiskalna Novitus ONE ONLINE

Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu oraz niewielkiej wagi i niezwykle małych wymiarów. Zmieści się na najmniejszym stanowisku sprzedaży, oferując jednocześnie niezwykłą elastyczność pracy oraz programowalny ekran sprzedaży. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud.


Teraz kasa ONE z możliwością elastycznego wyboru aplikacji sprzedaży. Dla użytkowników oczekujących tylko podstawowych funkcji i szybkiego dostępu do raportów jest aplikacja BILL, gwarantująca całkowicie intuicyjną obsługę. Jeśli potrzebne są bardziej zaawansowane funkcje, można skorzystać z rozbudowanej aplikacji ONE. Oba systemy są zainstalowane w kasie, użytkownik w każdej chwili może dokonać własnego wyboru.


Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy ONE jak z każdego innego tabletu, surfuj po Internecie, oglądaj Youtube i słuchaj muzyki, używaj narzędzi systemu Android - zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz. Na urządzeniu można zainstalować także dodatkowe aplikacje sprzedażowe, przeznaczone np. dla gastronomii.


Kasa ONE posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Obsługuje sieć LAN oraz moduły WiFi, Bluetooth i modemy GSM. Port LAN w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z Internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Można wydzielić i odseparować komunikację z CRK do odrębnego kanału, równolegle używając pozostałych do innych celów.


Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.


DANE TECHNICZNE

Nazwa: ONE

Typ: kasa fiskalna

Przeznaczenie: małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe

PARAMETRY URZĄDZENIA

Liczba towarów: bez ograniczeń

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarowych: bez ograniczeń

Liczba kasjerów: bez ograniczeń

Rabaty/narzuty: tak

Pojemność bufora ON-LINE: bez ograniczeń

Nazwa towaru: 40 znaków

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj: termiczny, typu clamshell

Typ: Fujitsu FTP 628

Szerokość papieru: 57 mm

KLAWIATURA

Rodzaj: ekran dotykowy

Liczba klawiszy: ekran dotykowy

Klawisze szybkiej sprzedaży: Do 213 na ekranie

WYŚWIETLACZE

Klient: graficzny LCD, podświetlany, 192x48 piksele, czarno-biały

Kasjer: Ekran IPS TFT kolorowy 5 cali, 1280x720 piksele z panelem dotykowym

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne: 2 x RS232,USB Host (A), 2 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)

Współpraca z urządzeniami: komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive

ZASILANIE

Z sieci: 230V / 12V / 3A

Awaryjne: 7,4V, 2,4Ah

WYMIARY

Szerokość/wysokość/głębokość: 92 x 51 x 207 mm

Waga: 0,67 kg

Kasa Fiskalna Novitus ONE ONLINE

  • Producent: NOVITUS
  • Kod produktu: Novitus_ONE
  • Dostępność: W magazynie
  • 2 447,70zł

  • Bez podatku: 1 990,00zł