Kasa Fiskalna Novitus NANO ONLINE GSM24


NANO online GSM24 to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację. Modem GSM wraz z kartą SIM i pakietem danych pozwala na swobodną pracę mobilną w terenie.


Niewielkie gabaryty i ergonomia • NANO online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy.


Intuicyjna w obsłudze • pomimo bardzo bogatej funkcjonalności kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. funkcja obsługi wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu.


Wydajna i kompatybilna • NANO online posiada bardzo wydajny akumulator – bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 3.000 paragonów. Kasa może komunikować się m.in. z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym. Klawiatura wykonana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. NANO online ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.


DANE TECHNICZNE

Nazwa: NANO ONLINE GSM24

Typ: mobilna

Przeznaczenie:  małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe

Komunikacja z CRK

PARAMETRY URZĄDZENIA

Liczba towarów: 20 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba kodów dowiązanych: 1 000

Liczba grup towarowych: 100

Liczba kasjerów: 32

Pojemność bufora ON-LINE: 20 000

Opakowania: 64

Nazwa towaru: 40 znaków

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj: Termiczny / wrzuć i pracuj

Typ: Fujitsu FTP 628

Szerokość papieru: 57 mm

Długość rolki: 30 m

KLAWIATURA

Liczba klawiszy: 23

Klawisze szybkiej sprzedaży: Tak

Rodzaj: Switchowa, zabezpieczona przed zalaniem

WYŚWIETLACZE

Klient: Graficzny, LCD, czarno-biały, 192x48 piksele

Kasjer: Graficzny, LCD, czarno-biały, 192x48 piksele

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne: 1x LAN (Ethernet), 1x USB Host (A), 1x USB Device (B), 1x RS232

Współpraca z urządzeniami: Dongiel WiFi, dongiel Bluetooth, dongiel GSM, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku)

Sterowanie szufladą: Aktywna

Łączność z CRK: LAN, GSM, (opcja WiFi)

ZASILANIE

Z sieci: 230V / 12V, 2A

Awaryjne: 7.2V, 2Ah, wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą

WYMIARY

Szerokość / wysokość / głębokość: 94 / 58 / 229 mm

Waga:0,65 kg

Kasa Fiskalna Novitus NANO ONLINE GSM24

  • Producent: NOVITUS
  • Kod produktu: Novitus_Nano_Online_GSM24
  • Dostępność: W magazynie
  • 2 693,70zł

  • Bez podatku: 2 190,00zł